Najlepsze polskie filmy 2021

Patryk16 stycznia, 2022

 admin 15 kwietnia, 2020

Epidemia SARS-CoV-2 pokrzyżowała właścicielom kin plany dotyczące premier polskich jak i zagranicznch  filmów. Dzięki serwisom streamingowym oraz gdy odwiedzimy najlepsze strony do oglądania filmów i seriali możemy zobaczyć  najnowsze rodzime produkcje. Oto poniżej trzy najlepsze polskie filmy 2021 , które obejrzysz na swojej domowej kanapie!

365 dni

Scena z filmu 365 dni

Adaptacja głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej zwanej też polską odpowiedzią na Gray’a. Bohaterka filmu, Laura, podczas wycieczki do Włoch zostaje porwana przez przystojnego mafiozę, Massimo. Ten składa jej propozycję – jeżeli kobieta pokocha go w rok, będzie mogła zostać u jego boku. Pomiędzy Laurą i Massimem nawiązuje się gorący romans. Kontrowersyjne, bezpruderyjne sceny erotyczne, wyjątkowo odważne jak na polskie kino, dostarczą niezrównanych wrażeń i silnych emocji!

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni?

Aby przejść do oglądania tej produkcji kliknij w LINK.

Sala samobójców. Hejter

Kadr z filmu Sala samobójców.Hejter.

Nominowany do Oscara za „Boże Ciało” Jan Komasa powraca z kontynuacją kultowego hitu sprzed lat. Reżyser tym razem podejmuje tematykę internetowego hejtu i trollowania. Główny bohater filmu, Tomasz Giemza, to były student prawa, który przywiązuje się do Gabrieli, córki bogatego małżeństwa. Konieczność zapewnienia sobie bytu prowadzi go do zdobycia pracy w szemranej agencji marketingowej, która zajmuje się nieetycznym PRem. Szokująca końcówka „Hejtera” każe zastanowić się nad problemami nękającymi współczesną cywilizację.

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Kadr z filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Szalony, pierwszy tak naprawdę straszny polski horror w stylistyce slashera opowiadający o grupie nastolatków, którzy podczas obozu przetrwania zgubili się w lesie i skrzyżowali drogi z niebezpiecznym mordercą. W głównych rolach są gwiazdy młodego, ale również znani, starsi aktorzy tacy jak Piotr Cyrwus czy Olaf Lubaszenko. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” to pozycja dla fanów prawdziwego kina grozy – trup ściele się gęsto, a krew leje obficie.

Categories
Udostępniono: 0

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Powiadomienie