Filmy na Walentynki – Top 5 polecanych melodramatów na 14 lutego

Patryk17 stycznia, 2022

Wstęp

Melodramat to typowy gatunek traktujący o historii miłosnej, w jego kanony wpisują si filmy romantyczne oraz coraz popularniejsze ostatnimi czasy filmy erotyczno-romantyczne. Ciekawe, fajne filmy romantyczne to np. 365 dni. W tego typy produkcjach fabuła często schodzi na drugi plan, a najważniejszym aspektem jest przeżywanie emocji bohaterów wraz z nimi.

Najlepsze filmy romantyczne – filmy miłosne online

Każdy z nas raz albo kilka razy oglądał jeden z największych wyciskaczy łez. Po dzień dzisiejszy wspominamy historię pary ukochanych z Titanica (nie zapominamy o doskonałej roli Leonardo Dicaprio i Kate Winslet) i starszych ludzi z domu starców, którzy byli bohaterami Pamiętnika. Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, gdzie obejrzeć online naprawdę wzruszające filmy romantyczne. Pewne filmy to prawdziwy must have w kontekście wspólnego seansu z drugą połówką. Odpowiedni film potrafi bardzo wpłynąć na emocję i zbliżyć do siebie parę.

After 1/2/3

Chyba totalny faworyt w kwestii oglądania filmów miłosnych z drugą połówką. Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u. Ambitna dziewczyna doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu.

Tessa i Hardin w uścisku

Ten totalny hicior jest do zobaczenia u nas :

Szczęściarz

Szczęściarz cały film online

Żołnierz marynarki wojennej Logan Thibault (Zac Efron) wraca z wojny w Iraku. Znalazł zdjęcie kobiety i od tego momentu wierzy, że właśnie ona go urwatowało i powróciła do ojczyzny. Wkrótce potem znajduje jej adres… Szczęściarz to naprawdę wzruszający film o miłości, który powstał na podstawie książki Nicolasa Sparksa – pisarz który również napisał nowelę Pamietnik. Film online możemy obejrzeć na Netflixie.

Szczęściarz online

I że Cię nie opuszczę

I że Cię nie opuszczę cały film

Melodramat miłosny to historia miłosna małżeństwa – Paige (Rachel McAdams) traci pamięć na skutek wypadku samochodowego, jej mąż Leo (Channing Tatum) musi dokonać niemożliwego – zakochać w sobie jeszcze raz przyszłą czy jeszcze byłą żonę.  I że Cię nie opuszczę online znajdziemy na CDA.

I że Cię nie opuszczę online

Jeden dzień

Jeden dzień cały film

Film o miłości, której nie postrzegamy, której nie widzimy. Emma (Anne Hathaway) i Dexter (Jim Sturgess) składają sobie obietnice podczas ostatniego roku w liceum, która polega na tym że będą się spotykać każdego 15 lipca i opowiadać o minionym roku. To co stalą się zwykła młodzieńczą obietnica zamienia się w obietnice na całe życie.  Jeden dzień cały fim online.

Jeden dzień online

PS. Kocham Cię

PS. Kocham Cię cały film

Fajny film o miłości, której nie pokona nawet śmierć – to za znany i lubiany frazes – czyż nie? :). Holly (Hilary Swank) i Gerry’ego (Gerard Butler) łączy coś niesamowitego. Kiedy Gery umiera na raka mózgu, Holly czuje jak wali jej się cały świat. W dniu 30 urodzin otrzymuje list napisany przez Gerr’ego, który mąż wysłał do niej przed śmiercią. Od tej pory co miesiąc będzie otrzymywała list od zmarłego męża z zadaniem do wykonania…  Nie znajdziesz PS. Kocham Cię na Netflixie, ale możesz obejrzeć cały film online na CDA.

PS. Kocham Cię online

Nasze noce

Nasze noce cały film

Film romantyczny o miłości wdowca oraz wdowy, którzy zaczynają sypiać ze sobą, ale nie jako kochankowie ale jako obcy sobie ludzie. Sa sąsiadami ale przez samotnośc nie chcą już być sami. Co wieczór spotykają się i spędzają ze sobą całą noc. Czy była to końcu odnaleziona miłość? Naprawdę ciekawa propozycja filmu online na wieczór. Jeśli zaciekawiła Cię ta historia i nie wiesz, gdzie obejrzeć Nasze noce online, podpowiadamy, że film jest dostępny na Netflixie.

Nasze noce online
Categories
Udostępniono: 0

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Powiadomienie