What's happening?

Źródła do oglądania 18 Views Zgłoś błąd

  • Watch Chrzciny cda Online | HD Server
Chrzciny cda

Chrzciny cda

Poland88 Min.N/A
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Tematyka

Chrzciny film to polska komedia, dla której inspiracją stał się stan wojenny. Historia zaczyna się bowiem 13 grudnia 1981 roku, skupiając się na gorliwej katoliczce, Mariannie, w którą wcieliła się Katarzyna Figura. Nasza bohaterka, wraz ze swoją, niestety skłóconą rodziną, dziećmi, od lat nie mogącymi się dogadać, szykuje się do rodzinnej uroczystości. Ma nadzieję, że chrzciny najmłodszego wnuka będą w stanie pogodzić w końcu jej rodzinę.

O czym jest chrzciny film?

Film Chrzciny to polska komedia, której akcja rozgrywa się w grudniu 1981 roku. Główną bohaterką jest Marianna, niezwykle gorliwa katoliczka, cierpiąca z powodu skłóconej od lat rodziny. Postanawia wykorzystać chrzest swego najmłodszego wnuka, by w końcu pogodzić swoje dzieci, które od lat są na wojennej ścieżce. Niestety jej plan mocno się komplikuje. Dzieje się tak za sprawą ogłoszonego przez Wojciecha Jaruzelskiego stanu wojennego. Marianna nie zamierza się jednak poddać, i aby doprowadzić swój plan do szczęśliwego finału, postanawia ukryć prawdę o sytuacji w Polsce. Niewinne kłamstewko doprowadza wkrótce do szeregu zaskakujących wydarzeń. Taki opis dostajemy od Granice.

Gdzie obejrzeć Chrzciny?

Wiele osób zastanawia się gdzie obejrzeć Chrzciny film, lub wpisuje w wyszukiwarkę takie frazy jak Chrzciny cda lub chrzciny zalukaj. Nie jest to uzasadnione. Nowoczesne platformy streamingowe VOD, pozwalają oglądać film w pełni legalnie i cieszyć kinomana najwyższą jakością dostarczanych usług.

Chrzciny obsada

Stan wojenny to mroczna część naszej najnowszej historii. Jednak wielu ludzi, pamiętających 13 grudnia 1981 roku przywołuje z uśmiechem dziwny fakt – nie było teleranka. Zawsze fascynowało mnie to tragikomiczne podejście Polaków do wydarzeń historycznych. Można odnaleźć je w wielu polskich filmach, np. w „Zezowatym szczęściu” Andrzeja Munka czy też w „Pułkowniku Kwiatkowskim” Kazimierza Kutza. Szara rzeczywistość zostaje w nich zderzona z elementami komizmu. Ta dwoistość stała się kluczem do pomysłu na film „Chrzciny”– mówi reżyser Jakub Skoczeń.

ilm Chrzciny to komedia w iście gwiazdorskiej polskiej obsadzie. W roli Marianny Katarzyna Figura, znana z filmów Żurek czy serii Kiler. Towarzyszą jej: Maciej Musiałowski (Sala samobójców. Hejter), Tomasz Schuchardt (Jesteś Bogiem, Karbala), Michał Żurawski (KarbalaKról), Agata Bykowska (Kamerdyner), Marta Chyczewska (Planeta Singli 3), Marianna Kowalewska (Nina), Andrzej Konopka (25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy), Tomasz Włosok (Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwaDiablo. Wyścig o wszystko) i Piotr Ligienza (Planeta Singli).

Chrzciny cda
Original title Chrzciny
  Torrent/Magnet Download for "Chrzciny cda"

  SD 720p 1080p 4K

 720p/1080p/4K

 SD 720p 1080p 4K

 All Quality 


  Search Subtitles for "Chrzciny cda"

  YIFY Subtitles

  Opensubtitles

  Podnapisi

Director

Obsada

Udostępniono: 0

Similar titles

Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj {2006} film online
Pięćdziesiąt twarzy Blacka {2016} film online
Swingersi
High School Musical {2006} film online
Creepshow 3 {2006} film online
Cashback {2006} film online
Skok przez płot {2006} film online
Leroy i Stich {2006} film online
Ona to on {2006} film online
Another Gay Movie {2006} film online
Kraina lodu II
Ślubne wojny {2009} film online

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Powiadomienie