What's happening?

Źródła do oglądania 26 Views Zgłoś błąd

  • Watch Do ostatniej kości cda Online | HD Server
Do ostatniej kości cda

Do ostatniej kości cda

Nov. 23, 2022Italy130 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Tematyka

Gdzie obejrzeć film Bones and All cda?

Wiele osób poszukuje filmu Do ostatniej kości online. Możliwość oglądnięcia kinowego hitu dają nowoczesne platformy streamingowe VOD oferujące jakość Full HD, brak denerwujących reklam i pełną legalność, a to ważne. Wiele osób mylnie wpisuje frazy takie jak Do ostatniej kości cda, Do ostatniej kości ekino, czy do ostatniej kości cały film. Mylnie. Filmowe emocje są już na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy również do obejrzenia filmu Black Adam.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie banner_click-4.png

O czym jest Do Ostatniej Kości cda?

Jeśli filmy są lekcją empatii, „Bones and All” zasługuje na miano masterclassu. Potrzeba było nie lada talentu i wrażliwości, aby zekranizować wydaną w 2015 roku powieść Camille DeAngelis i nie osunąć się przy w tym w eksces rodem z kina klasy B. Luca Guadagnino ma tę moc, dlatego opowieść o parze kanibali podróżujących przez amerykański Midwest okazuje się przede wszystkim czułym studium charakterów. Tak jak w „Tamtych dniach, tamtych nocach” reżyser portretuje bohaterów spętanych pragnieniami, spod władzy których nie są w stanie się wyzwolić.

Kanibalizm, temat tabu…

Choć horror kanibalizmu jest tu przede wszystkim horrorem udręczonego umysłu, Guadagnino i scenarzysta David Kajganich („Suspiria„) nie rezygnują z waloru szoku. Wybornie usypiający czujność widza prolog kończy się incydentem, w wyniku którego główna bohaterka, 16-letnia Maren (znana z „Waves” Taylor Russell), zostaje porzucona przez jedynego opiekuna. Z aktem urodzenia i małą sumą pieniędzy w kieszeni dziewczyna wyrusza na poszukiwanie matki, której nigdy nie poznała. Wkrótce odkrywa, że na świecie jest więcej takich jak ona, żyjących na społecznym marginesie nomadów ogarniętych głodem surowego ludzkiego mięsa. Jeden z nich, grany przez Timothéego Chalameta buntowniczy Lee, staje się jej przewodnikiem i towarzyszem podróży. Wraz z upływem czasu między młodymi rodzi się uczucie. Czy jednak ścigani przez demony, zmagający się z destrukcyjnym nałogiem kochankowie będą w stanie odnaleźć spokój? A może, jak śpiewał klasyk, na końcu i na początku jest tylko samotność?

Czym zaskoczy nas Do ostatniej kości zalukaj?

Odpowiedź, której udzielają Guadagnino i DeAngelis, nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. „Bones and All” na każdym kroku ucieka od ocen, moralizowania i łatwych opozycji. Kanibale (sami nazywający siebie zjadaczami) dopuszczają się potwornych czynów, ale pozostają przy tym głęboko ludzcy: spragnieni bliskości drugiej osoby, zmęczeni ciężarem tajemnicy, którą muszą dźwigać na barkach. Ich ofiary także tkwią w życiowym klinczu. Ktoś dogorywa w pustym domu opuszczony przez rodzinę, ktoś inny ukrywa przed żoną swój homoseksualizm. Każdy na własny sposób szuka odrobiny ukojenia. Jedni – w lekach lub przygodnym seksie, inni – w makabrycznych rytuałach. Stan ducha bohaterów uwydatniają przestrzenie, w których toczy się historia: zapyziałe mieszkania, pogrążone w marazmie ulice prowincjonalnych miasteczek, bliźniaczo podobne do siebie przydrożne dinery i puste szosy pośrodku niczego. Choć akcja „Bones and All” rozgrywa się w latach 80. w czasach mitologizowanej przez Amerykanów prezydentury Ronalda ReaganaGuadagnino unika nostalgicznej stylizacji à la „Stranger Things„. Świat z jego filmu jest wypłowiały i brzydki niczym sprany t-shirt.

Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Do ostatniej kości cda
Original title Bones and All
IMDb Rating 7.1 685 votes
  Torrent/Magnet Download for "Do ostatniej kości cda"

  SD 720p 1080p 4K

 720p/1080p/4K

 SD 720p 1080p 4K

 All Quality 


  Search Subtitles for "Do ostatniej kości cda"

  YIFY Subtitles

  Opensubtitles

  Podnapisi

Udostępniono: 0

Similar titles

After 2
Opowieść wigilijna {2009} film online
Milczenie Owiec {1991} film online
Bambi 2 {2006} film online
Another Gay Movie {2006} film online
Śmieszni ludzie {2009} film online
Zombieland {2009} film online
Nowszy model {2009} film online
Creed 3 cda
Krwawy diament {2006} film online
Kocham Cię, Beth Cooper {2009} film online
Nostalgia anioła {2009} film online

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
Powiadomienie